Kas yra FungiMed?

Parduotuvė, kurioje rasi kruopščiai ir atsakingai iš didelės gamintojų ir produktų pasiūlos atrinktus medicininių grybų produktus tavo savijautai ir dienai.Vieta, kurioje sužinosi apie įvairiausius medicininius grybus - kas tai per grybai, kaip jie gali pastiprinti mūsų sveikatą, bei gausi aktualiausią informaciją apie naujausius tyrimus. Visą tai tau papasakosime aiškiai ir suprantamai.Ir galiausiai tai bendruomenė, kurioje mėgausimės buvimu gamtoje ir atrasime neįtikėtinai įdomų grybų pasaulį. Tave kviesime keliauti kartu į mišką, kur pasidalinsime įdomiausiomis istorijomis ir atrasime dar nematytus grybus.

 • Aurelija Plūkė

  Aurelija yra grybų pasaulio ekspertė ir didžiausia gerbėja. Į grybų pasaulį pasinėrusi prieš gerus penkerius metus, ji ne tik baigė mokslų apie grybus kursą VU Gamtos mokslų centre, bet ir pavertė domėjimąsi grybais viena pagrindinių savo veiklų. Nuo edukacinių pasivaikščiojimų po miškus tyrinėjant ir supažindinant su grybų pasauliu visus norinčius smalsuolius iki įdomiaus turinio apie grybus instagram paskyros ir tinklaraščio kūrimo - Aurelija geba ištraukti grybus iš daugumai įprasto "valgomi-nevalgomi" stalčiuko ir padėti pamatyti stebinantį ir visa apimantį grybų pasaulį. 

  Aurelija mano, kad grybai gali mums padėti spręsti daugybę iššūkių, su kuriais susiduriame šiandien. Ir grybų pasitelkimas geresnei savijautai ir efektyvesniam veikimui yra viena iš didžiausią potencialą turinčių sričių. 

  Pokalbio apie grybų pasaulį su Aurelija galite pasiklausyti čia

 • Neringa Vasiliauskaitė

  Neringa žino, kaip auginant vaikus ir nuolat žongliruojant tarp laiko šeimai bei įsipareigojimų darbe gali greitai sušlubuoti emocinė ir fizinė sveikata. Apie tai, kad grybai gali būti ne tik vakarienė iš voveraičių ir kalpokų rudenį ji pirmąkart sužinojo, besidomėdama ilgaamžiškumu ir holistiniu požiūriu į žmogaus sveikatą. Visiškai atsitiktinai išgirdusi, kad Aurelija ieško komandos darbui su funkciniais grybais, - iškart pasiūlė susitikti. “Nevadinu grybų panacėja, bet man, nuolatos besistengiančiai įsiklausyti į kūną, kada jau sustoti, o kada galiu intensyviai “pavaryti”, funkciniai grybai išties padeda.”

 • Grybų pasaulis

  Čia atsiveria durys į visą apimantį,
  paslaptingą grybų pasaulį, matomą Aurelijos Plūkės akimis, josios fotografuojamą ir aprašomą.

  grybupasaulis.lt 
 • Sengirės fondas

  Mums natūralių miškų išsaugojimas yra labai svarbus, nes tik tokiuose miškuose gali gyvuoti didelė gamtos gyventojų įvairovė. Grybų įvairovei senieji miškai yra ypač svarbūs. Todėl 3% nuo kiekvieno jūsų pirkimo keliaus sengirės fondui, kurių pagrindinis tikslas yra rūpintis ir išsaugoti senuosius miškus.

  sengiresfondas.lt